A Ty, dlaczego odpuszczasz? [wideo]

16 listopada 2016

Nie masz czasami ochoty odpuścić? Wiesz, że to co robisz jest dobre. Pracujesz. Starasz się. I nie wychodzi. Nie wiadomo czemu. Wiesz, że to jest właściwe, jednak nie przynosi spektakularnych efektów. Czy to powód, aby przestać to robić? Arkadio porusza temat wierności swoim decyzjom i podejścia do owoców swojego działania. Też tak masz? Od Arkadio: Czasami zderzam się z rzeczywistością, […]

Nie masz czasami ochoty odpuścić? Wiesz, że to co robisz jest dobre. Pracujesz. Starasz się. I nie wychodzi. Nie wiadomo czemu. Wiesz, że to jest właściwe, jednak nie przynosi spektakularnych efektów. Czy to powód, aby przestać to robić?

Arkadio porusza temat wierności swoim decyzjom i podejścia do owoców swojego działania. Też tak masz?

Od Arkadio:
Czasami zderzam się z rzeczywistością, która podcina skrzydła. Wszystkie porażki łapią nas w sidła zasadzki… I słyszysz ten głos – że może pora już przestać… Zająć się czymś innym… Cały czas szukasz sposobu, żeby się przebić, ale zmagania idą na marne… To nie jest powód, by przestać!

To Bóg zna dzień i godzinę, w której przyjdą owoce! :)

Także, owocnego słuchania tego materiału!

Zobacz 11 odcinek vloga #okijmichodzi

Posłuchaj kawałka:

Komentarze

  1. st.czech Odpowiedz

    Arku, może Cię pocieszę. Twoje teksty są głębokie i wypływają z duchowości Ignacjańskiej. Nie śpiewasz o pierdołach, słucham Cię chętnie głównie dlatego, że te teksty są duchowym kompasem na mojej drodze życia. Widzę, że z Bożą pomocą jesteś coraz lepszy w tym co robisz. Gdyby Twoja działalność miała zmienić na lepsze życie kilku osób a być może skromnie licząc jedną lub dwie dusze uratować od zatracenia, przestałbyś to robić tylko dlatego, że masz 500 wyświetleń a inni mają ich 2.000.000,00? I co z tego? Ty ratujesz komuś życie a oni nie. Warto?

Wypowiedz się