Arkadio - Nierzadko Powiększ

Arkadio - Nierzadko

Płyta #nierzadko, to zbiór singli, które pomogą Ci zwalczyć przeciętność.


Więcej szczegółów

29,99 zł

235 sztuk

  Od września 2016 roku - co poniedziałek - Arkadio wypuszcza nowy singiel. Co więcej - każdy utwór doczekał się klipu. Nie było pomysłu, aby to wydawać. Ta płyta, to głos ludzi, którzy zaczęli się tego domagać. Tym bardziej nas to cieszy!

  Co ludzie mówią o tych utworach?:

  Przede wszystkim słuchacze zauważyli ogromny progres Arkadio - jeśli chodzi o technikę rapowania. To w połączeniu z przekazem, którego nigdy nie brakowało - tworzy eksperymentalną bombę motywacyjną!

  "Mega kawałek i wiem dokładnie dlaczego szybciej biło mi serce podczas gdy tego słuchałem. Dzięki Arkadio za inspirację,wierzę że w końcu dojdę do miejsca w którym będę czuł że żyję na serio, że wypełniam powołanie, że znam swój sweet spot:) Pax! +"

  "reeeeewelacja!!! Tekst idealny do dzisiejszych czasów, system chce rozwalić rodzinne ognisko, dlatego fajnie, że jest ktoś kto publicznie broni praw rodziny! Oby ten numer otwierał oczy matkom i ojcom :)"

  "To światło dało mi siły do życia. W pozytywny sposób napędza mnie do działania. Po wysłuchaniu jej mam chęć wykrzyczeć całemu światu że Bóg jest miłością, która znajduje się w każdym z nas."

  "Czad i energia! Nigdy więcej przeciętności :D"

  i wiele innych...

  Polecamy również

  • 29,00 zł Dostępne

   Rób to, co kochasz, to inspirujące teksty pełne dobrego słowa dla młodych ludzi. Gościnnie: Darek Malejonek, Wigor, Frenchman i Harfa, Peus, Inspiromani, Ziom, Roju, Hiob, EMPE/Mentor, Kinga Kielich i Klaudia Leśniak.Teraz również w wersji elektronicznej - SPRAWDŹ!

   29,00 zł Dostępne
   Dostępne
  • 29,00 zł Dostępne

   Płyta polecana przez Tomasza Adamka - zawiera piosenkę na wejście do ringu mistrza boksu!Teraz również w wersji elektronicznej - SPRAWDŹ!

   29,00 zł Dostępne
   Dostępne