RTCK Muzyka

obaszary_muzyka.jpg

Music is supposed to inspire.

Lauryn HillLauryn Hill w roku 1999 została nagrodzona 5 statuetkami Grammy. Jako pierwsza kobieta w historii dostała dziesięć nominacji. Wygrała główną nagrodę za najlepszy album roku. Co było w nim takiego wyjątkowego, że został uznany za jeden z najlepszych w historii?

Jesteśmy przekonani, że dokładnie to samo, na czym zbudowane jest całe RTCK Muzyka! „Music is supposed to inspire”. Muzyka ma inspirować! Muzyka, która tworzymy nazywana jest inaczej „inspirational music”. To nie tylko „muzyka chrześcijańska”. To potęga, która porusza i inspiruje.

W całym R T C K stawiamy na ludzi. Budujemy zespoły, które WSPÓŁDZIAŁAJĄC są w stanie dokonywać wielkich dzieł.
Razem dążymy do rzeczywistości, w której KOCHAMY TO, CZEGO SŁUCHAMY, w której artyści mogą tworzyć i żyć w zgodzie ze swoimi talentami.
Chcemy być znani z najlepszych twórców i profesjonalnej troski o nich na każdym etapie kariery zawodowej (management, promocja, marketing, PR, booking, publishing, wydawanie płyt, wideoklipy, koncerty).
Budujemy wytwórnię muzyczną i agencję koncertową PIERWSZEGO WYBORU, aby w sposób najbardziej profesjonalny promować utalentowanych polskich artystów.

Jeśli tworzysz muzykę i czujesz w sercu misję do inspirowania i tworzenia, skontaktuj się z nami.Organizacje współpracujące:

Zakon Rycerzy Jana Pawła II