Co by się musiało wydarzyć, 

abyś wstając rano wiedział, że naprawdę żyjesz?


To pytanie zadał Kamilowi Zboźniowi, właścicielowi R T C K, jego przyjaciel Marcin Freisler. Było to 30 lipca 2009 roku.
- Wiedziałem, że to pytanie przed którym nie ucieknę. Nie mogłem już dłużej uciekać. Frustracja była tak mocna, że nie pozostało nic innego, jak prawdziwie porozmawiać z samym sobą.

Pojechałem na Łagiewniki do kaplicy wieczystej adoracji. Spędziłem tam pół nocy.
Mam wrażenie, że po raz pierwszy rozmawiałem wtedy szczerze z Bogiem. Opowiadałem Mu o tym, co leży w moim sercu. Czego pragnę. Być może nawet po raz pierwszy "postawiłem na swoim" - odważyłem się do Niego mówić szczerze. Z głębokości serca.

Patrzyłem obrazami.

Widziałem Puffa Daddy’ego, Bad Boy Records czy Sean John (topowe amerykańskie wydawnictwo muzyczne i marka odzieżowa). Inspirowałem się nimi, ale chciałem być sobą.

Tamtej nocy, padły decyzje.
W 2010 roku powstało MO-REcords, w 2011 newsource i w 2012 Pure Profit zarządzane przez jedną firmę M.O.R.Enterprise.

Pierwsza precyzyjna odpowiedź na pytanie postawione na początku, padła jednak dopiero za pośrednictwem Arkadio. Co by się musiało wydarzyć...? - RÓB TO CO KOCHASZ.
Ta prosta idea, która towarzyszyła nam od początku stała się drogowskazem dalszego postępowania. Każdym naszym przedsięwzięciem: każdą konferencją, audiobokiem, książką, obrazem, czy dźwiękiem, chcemy prowadzić ludzi do rzeczywistości, w której robią to, co kochają.


Od 1 stycznia 2015 celem uporządkowania działań i precyzyjnego komunikatu, postawiliśmy wszystko na Jednej rzeczy. Na Rób to, co kochasz – R T C K. Działania MO-REcords obecnie odbywają się pod R T C K Muzyka, newsource pod R T C K Styl, Pure Profit pod 
R T C K Wydawnictwo. To wszystko po to, aby wspierać ludzi w ich poszukiwaniach. W odpowiedzi na to proste, ale jakże fundamentalne pytanie:

"Co by się musiało wydarzyć, abyś wstając rano wiedział, że naprawdę żyjesz?"
Dzisiaj to pytanie stawiamy również Tobie.