Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona

Wersja fizyczna - książka CD 

pobierz wersję mp3

Rozbij swój garnek strachu!

W momencie, jak Ci się wszystko rozsypuje,
żebyś sobie potrafił powiedzieć:
Właśnie rozpoczyna się największa jazda mojego życia.

Więcej szczegółów

34,00 zł

527 sztuk

  Kim jest Gedeon?

  KIM TY CHCESZ BYĆ?
  Gedeon - najmłodszy, ostatni, wystraszony.
  "Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona" to historia człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który się boi, ciągle potrzebuje znaków, ale też idzie z siłą jaką ma. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i Ojcu, który zaskakuje nas swoim poczuciem humoru. W końcu to opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

  Rozbij swój garnek strachu!

  W momencie, jak Ci się wszystko rozsypuje,
  żebyś sobie potrafił powiedzieć:
  Właśnie rozpoczyna się największa jazda mojego życia.

  o. Adam Szustak OP

  Garnek strachu to nagranie, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i pokonać je! Chociaż? Czy wszystkie lęki trzeba pokonać? Okazuje się, że nie, są takie, które można np. wyśmiać.
  Tym razem spotykamy się z Gedeonem - o. Adam Szustak prowadzi nas po jego życiu, tłumaczy i przybliża sens tamtych wydarzeń. Poznajemy człowieka, który się boi i ciągle potrzebuje potwierdzeń obecności Boga w jego życiu.
  Ty też pokonaj swój strach
  i zacznij wreszcie pełnić swoją misję!
  Garnek Strachu wpisuje się w serię Jestem Legendą - która pomaga nam realizować się, pokonywać słabości i żyć pełnią. Dotychczas w serii ukazały się:
  "Jestem legendą - lekcje św. Józefa egipskiego" - lekcje wychodzenia z kryzysów, pokonywania porażek i przekuwania ich w sukces;

  "Jestem legendą II - Ty jesteś zmianą" - nauka o zmianie, wybaczaniu i tożsamości;

  "Obudź w sobie Przywódcę - lekcje Mojżesza" - inspirujące lekcje osobistego przywództwa, wykorzystania danego nam czasu i oceniania decyzji życiowych z właściwej perspektywy.
  "Zamknij Oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona" - poświęcone jest jednym z najbardziej aktualnych tematów XXI wieku – niezaspokojonym pragnieniom, nałogom i strachowi przed samotnością. 


  o. Adam Szustak, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje.

  Czy to prezent? Zamów eleganckie opakowanie od Kosakowskart!
  Posłuchaj, jak pokonać swój strach i odnaleźć swoją misję.   pobierz wersję mp3

Z tej serii: