Bóg vs. cierpienie

Najnowszy audiobook z serii Rób to, co Jezus, który w zaskakujący sposób odmienia spojrzenie na temat cierpienia w życiu człowieka.

pobierz wersję mp3


Więcej szczegółów

33,00 zł

636 sztuk

  Bóg vs cierpienie

  Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?


  To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna

                                                                                                     J 15,11


  „Zapomnij
  o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył. Słuchaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia” - ks. Marek Dziewiecki


  Aby zrozumieć tak trudny temat, jakim jest jest cierpienie, potrzeba spojrzeć na Jezusa zupełnie od nowa. Ponieważ On, jak nikt inny, jednoznacznie dał świadectwo o woli Boga względem człowieka w kwestii cierpienia. Bóg nigdy nie chce Twojego cierpienia! Jesteśmy stworzeni i powołani do życia w szczęściu i radości.


  Nagranie to z wielką dokładnością i precyzją rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym temacie.


  Jeśli chcesz:

  - zrozumieć, skąd cierpienie w Twoim życiu,
  - na nowo odkryć, jak Jezus odnosił się do kwestii cierpienia w swoim życiu,
  - uwolnić się od myślenia, że to Bóg zsyła cierpienie,
  - dać sobie prawo do wykrzyczenia Bogu sprzeciwu wobec cierpienia,
  - usłyszeć jedne z najbardziej uwalniających i niosących radość słów o naszym powołaniu do życia w szczęściu

                                                           To nagranie jest dla Ciebie!


  Przeczytaj słowa ks. Marka Dziewieckiego na temat audiobooka "Bóg vs. cierpienie":


  "Rzeczywiście mówiłem tym razem z wyjątkową mocą, bo noszę w sercu tysiące osób, którym księża wmówili, że Bóg im zsyła krzyże, cierpienia, choroby. W konsekwencji wtedy, gdy ludzie ci krzywdzą samych siebie lub gdy są krzywdzeni przez innych ludzi, oddalają się od Boga jako "winowajcy", zamiast szukać u Niego pomocy i sił do przetrwania..."  Ks. Marek Dziewiecki  rozchwytywany mówca, autor kilkudziesięciu książek i artykułów m.in. na temat psychologii zdrowia. Codziennie pomaga wielu osobom kształtować dojrzałą postawą wobec poszczególnych sfer ludzkiej rzeczywistości. Specjalista ds. profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej. Doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL).


  Poznaj inne audiobooki autorstwa ks. Marka Dziewieckiego. Znajdziesz je tutaj.

  pobierz wersję mp3

  ZOBACZ FILM PROMUJĄCY AUDIOBOOK "BÓG VS CIERPIENIE":  POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW AUDIOBOOKA "BÓG VS. CIERPIENIE":   ZOBACZ TEŻ FILM PROMUJĄCY SERIĘ "JA, CZŁOWIEK" AUTORSTWA KS. MARKA DZIEWIECKIEGO: 

Z tej serii: