Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz!

Piąty, ostatni tom serii "Ja, człowiek" ks. Marka Dziewieckiego, która jest kompletną intrukcją obsługi tej rzeczywistości, w której funkcjonujemy. Instrukcją, która prowadzi do szczęścia i spełnienia.

pobierz wersję mp3


Więcej szczegółów

32,00 zł

Produkt niedostępny

  „Komunikowanie to sprawa życia i śmierci”. Ks. Marek Dziewiecki

  Człowiek to spotkanie. Największym dobrem, jakie spotyka nas na ziemi jest bycie razem, budowanie wzajemnych więzi.

  Aby je budować - potrzeba komunikowania się. Robimy to codziennie. Jesteśmy wręcz skazani na porozumiewanie się ze sobą.

  Po co mamy się tego uczyć? Odpowiedź jest prosta, bo od tego zależy jakość naszego życia. Ponieważ jedyną naszą wspólną cechą jest to, że każdy z nas jest inny, istnieje poważne ryzyko nieporozumień w komunikacji, o ile nie nauczymy się dojrzale komunikować. 

  Ks. Marek Dziewiecki idzie jeszcze dalej, mówiąc, że komunikowanie to „sprawa życia i śmierci.”, bo od sposobu w jaki się komunikujemy zależy to, czy będziemy się wzajemnie ranić i niszczyć, czy kochać i wspierać. Wybór należy do Ciebie!

  Słuchając nagrania dowiesz się:

  • Jaki jest sens komunikacji?
  • Co znaczy słyszeć, a co słuchać?
  • Jakie są bariery w komunikowaniu?
  • Czym naprawdę jest asertywność i jak jej używać?
  • Jak być ratunkiem dla innych, dzięki dobrej komunikacji?
  • Jak poczuć się naprawdę wolnym komunikując z miłością?


  Kim jest autor konferencji?

  Ks. Marek Dziewiecki - rozchwytywany mówca, autor kilkudziesięciu książek i artykułów m.in. na temat psychologii zdrowia. Codziennie pomaga wielu osobom kształtować dojrzałą postawą wobec poszczególnych sfer ludzkiej rzeczywistości. Specjalista ds. profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej. Doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL).

  pobierz wersję mp3

  ZOBACZ PROMO DO CAŁEJ SERII:
   
  POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW KONFERENCJI:

Z tej serii: